KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8747036
nr 874 7036
Akvarell
Monogramsignerad RT (Trägårdh), Porträtt, ramens innermått: 28x21
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:07:05
7/2 01:15:19